Obsługa Klienta 52 396 80 45 513 081 750

Drabina aluminiowe 3-częściowe ITOSS


Cena: 765.00 zł

Dostępność : brak
Kod produktu: DRA-3x9
Wysyłka: do 2 dni
Producent: Itoss
Jednostka miary: szt

Wybierz :

    produkt dostępny na zamówienie (więcej informacji na e-mail: narzedziowiec1@gmail.com)

    Proponowane w tej kategorii drabiny trzyczęściowe doskonale sprawdzą się między innymi podczas remontów czy przeprowadzania budowy obiektów. Z całą pewnością skorzystają z nich pracownicy firm zajmujących się realizacją zleceń deweloperskich oraz osoby prywatne. Nasze uniwersalne drabiny trzyczęściowe pozwalają na bezpieczną pracę, wszystko dzięki stabilności, jaką zapewniają podczas prac na wysokości. Odpowiednio z nich korzystając, nie musisz bać się o upadek. W ich budowie wykorzystano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, co zapewnia im wytrzymałość.
    Z powodzeniem można ich używać zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ze względu na to, że nasze drabiny są trzyczęściowe, dzięki nim możesz dostać się na spore wysokości (przy maksymalnym rozłożeniu). Zarówno przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych zapraszamy do zapoznania się z wyposażeniem, które jest niezbędnikiem niemalże każdego domu czy zakładu. Nasze drabiny proponujemy w atrakcyjnie dobrych cenach. Ich zakup z całą pewnością Ci się opłaci, a produkt pozostanie z Tobą na długi czas.

    Drabina 3-częściowa uniwersalna Eurostyl, liczba szczebli 3 × 7 do 3 × 12, w długościach od 3,99 do 7,96 m i szerokośći 454 mm.

    Produkty w kategorii